Květen

Měsíc květen jsme si užili. Venku sluníčko pěkně hřálo a my chodili na procházky do polí i luk. Čekala nás návštěva Apolenky, kde jsme si prohlédli zvířátka a také je nakrmili. Maminkám k jejich svátku jsme vyrobili dárečky, protože je máme rádi a chtěli jsme je potěšit. Na školní zahradě jsme měli připravené „Atletické dopoledne“, běhali jsme od jednoho cvičení ke druhému. To byla fuška všechno stihnout!

Ve výuce jsme si vyprávěli o rodině a vzájemném soužití, o bezpečném chování, ohleduplnosti a ochraně zdraví. Modelovali jsme, zasadili kytičky a připravovali jsme se na léto. Také jsme se přihlásili do výtvarné soutěže „Moje město“ a 14 dní jsme se věnovali tomuto projektu. Přijďte se všichni podívat, jak se nám to povedlo.

Bc. Dagmar Musilová